REKLAMY,VZKAZY NEBO OTÁZKY NAPIŠTE SEM=Návštěvní kniha
ZDE SE BUDE POKAŽDÉ ODEHRÁVAT    Chat
INFO O TO KDY BUDE            CHAT
POKUD SE CHCEŠ UVOLNIT KLIKNI zde
KLIKEJTE NA SLOVO HOUBA A MĚJTE ZAPNUTÝ ZVUK!
JESTLI SE NUDÍŠ ZAJDI SEM
JESTLI CHCEŠ TROCHU ROMANTIKY ZAJDI SEM
AHOJ!NUDÍŠ SE?TAK KLIKNI!
největší zábava zde
CHCEŠ ABY SI BYL-A OKRADEN-A O MYŠ?TAK KLIKNi


sem:ICQ: 15736222  

ZLATÝ PRAMEN

12. března 2011 v 10:47 | kiki |  všechno možný!
TAK CO?JAK SE DNESKA MÁTE?
JÁ SUPROVĚ!!KONEČNĚ JSEM SE MOHLA POŘÁDNĚ VYSPAT A NEMUSELA JSEM VSTÁVAT!!PRÁVĚ TADY POSLOUCHÁM MOJE OBLÍBENÉ PÍSNIČKY OD W.I.T.C.H. A JINÝCH KAPEL A ZPĚVÁKŮ….
A DOČETLA JSEM KNÍŽKU ZLATÝ PRAMEN A JE VÁŽNĚ HUSTÁ!ALE NAKONEC JE ŠKODA,ŽE VŮBEC NEZPÍVALI A NEHRÁLI……ALE CO TO KECÁM VŽDYŤ NĚKTERÝ Z VÁS NEVĚDÍ O ČEM TA KNÍŽKA JE!!!TAK JÁ VÁM TO ŘEKNU,MOŽNÁ NĚCO VYNECHÁM
ZLATÝ PRAMEN
V DEN VYSVĚDČENÍ IRMA NEMÁ ŠŤASTNÝ DEN.NEMÁ ZROVNA JEDNOTVÁRNÉ VYSVĚDČENÍ.ZE VŠECH HLAVNÍCH PŘEDMĚTŮ MĚLA TROJKU NEBO ČTYŘKU,V ZEMĚPISU SE ALE ZLEPŠILA.UMĚLECKÉ PŘEDMĚTY OBZVLÁŠŤ HUDEČKA JÍ TO TROCHU NAPRAVILY,TYTO PŘEDMĚTY VŠAK JEJÍHO TÁTU NEZAJÍMALI,A NAKÁZAL JÍ ŽE SE BUDE KAŽDÝ DEN OD SEDMI VEČER UČIT!TAKŽE SE NEMOHLA VÍDAT S W.I.T.C.H..JEŠTĚ KE VŠEMU SE PAK VE ŠKOLE KONAL KONKURZ NA ZPĚVAČKU A TAK SE IRMA ROZHODLA ŽE TAM DRUHÝ DEN PŮJDE.V TEN DEN KDY SE IRMA ROZHODLA,NAŠLA MEZI SVÝMI VĚCMI CO CHCE DAROVAT,VÝSTŘIŽKY Z NOVIN A NA NICH JE NAPSÁNO ŽE KDYSI ASI KDYŽ JÍ BYLO 5 NEBO 4ROKY VYHRÁLA SOUTĚŽ VE ZPÍVÁNÍ A NA DRUHÉM MÍSTĚ BYLA NATHALIE KTERÁ JE TEĎ SLAVNÁ ZPĚVAČKA,PROTOŽE POSTOUPILA DO CELOSVĚTOVÉHO KOLA,IRMA BYLA JEŠTĚ MALÁ A TAK JÍ TO RODIČE NEDOVOLILI.ALE DRUHÝ DEN ZÍSKALA ROLI ZPĚVAČKY VE SKUPINĚ PURPUROVÝ OHEŇ.NEUSTÁLE ZKOUŠÍ A PROTOŽE SI MATT NĚCO PROVEDE S RUKOU TAK NEMŮŽE MODRÝ KOLBAT HRÁT PŘED KAPELU KARMILE,A TAK KARMILA NABÍDNE TUTO MOŽNOST IRMĚ A JEJÍ KAPELE!!ALE POTOM JE POVOLÁ VĚŠTEC A MUSÍ JÍT DO JINÉ ZEMĚ KDE SE ZTRATILA PRINCEZNA LEONIDA,NAKONEC SE ZJISTÍ ŽE JÍ OKOUZLIL MOCNÝ MÁG DEWAH,KTERÝ SE CHCE NAPÍT ZE ZLATÉHO PRAMENE.PRINCEZNU W.I..T.C.H. NAJDOU A VRÁTÍ JÍ NA ZÁMEK,TÍM ALE NENÍ VŠE VYŘEŠENO!VĚŠTEC W.I.T.C.H. POVOLÁ ZNOVA A ŘEKNE JIM ŽE SE ZNOVA NĚCO STALO!
TÍM SE VRACÍME ZASE ZPÁTKY DO SVĚTA KDE SE PRINCEZNA ZTRATILA,ALE ZJISTÍ ŽE NĚKDO VZAL MAPU KE ZLATÉMU PRAMENI!BYLA TO PRINCEZNA,JEŠTĚ FURT BYLA POD KOUZLEM DEWAHA,TAKŽE W.I.T.C.H. ZAČNOU HLEDAT ZLATÝ PRAMEN,ALE MUSEJÍ TAM BÝT DŘÍV NEŽ PRINCEZNA A DEWAH!TO SE JIM PODAŘÍ ALE NEDOKÁŽOU ZABRÁNIT TOMU ABY SE DEWAH NAPIL!KDYŽ SE NAPIL STAL SE ZNĚJ OBROVSKÝ HAD A PRINCEZNA SE HO ZEPTALA:
,,JSI STÁLE MŮJ MILOVANÝ DEWAH?"TO UŽ ALE IRMA ZDVIHLA VODU ZE ZLATÉHO PRAMENE A VYLILA JI NA PRINCEZNU,TA SE PROBRALA Z KOUZLA A ZAČALA NAKAZOVAT W.I.T.C.H. ABY NA DEWAHA ZAÚTOČILY! TOHO SI DEWAH NEVŠIML A PROUDY MOCNÝCH ŽIVLŮ Z NĚJ UDĚLALI MALINKÉHO ČERVÍKA!!☺☻☺☻
Z PRINCEZNY SE STALA KRÁLOVNA A TAK SE MOHLI VRÁTIT DO HEATFIELDU,TAM ZAVOLÁ ČLEN IRMY SKUPINY DAVE A ŘEKNE JÍ ŽE NEMŮŽOU VYSTUPOVAT,IRMĚ TO ZAS TAK NEVADÍ PROTOŽE JÍ BOLÍ HROZNĚ V KRKU!!
TÍM KNÍŽKA SKONČILA!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vicky Vicky | Web | 12. března 2011 v 10:51 | Reagovat

Hledáte a chcete se zúčastnit soutěže o skvělý notebook? Pokud Ano, klikněte na tento odkaz (pokud nejde kliknou je i pod kolonkou WEB) - http://on.fb.me/edGVBn    (Soutěž je na facebooku tkže po kliknutí na odkaz musíte kliknout na tlačítko POVOLIT)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama